Pierwsze Alternatywne Targi Ślubne Happy Together odbyły się wiosną 2018 roku. Za nami 8 edycji w Krakowie oraz 2 edycje w Katowicach. Nie zatrzymujemy się i rozpoczęłyśmy przygotowania do wiosennych spotkań w obu miastach.

5 marca 2023  Stara Zajezdnia Kraków By DeSilva

26 marca 2023 Fabryka Porcelany w Katowicach

Zapraszamy Cię gorąco do udziału w targach – poszukujemy autorów oryginalnych atrakcji weselnych, niebanalnej mody ślubnej, marek projektujących stylowe suknie, buty i dodatki: welony, wianki, spinki do mankietów, naklejki na auta, ozdoby do włosów, muszki, krawaty, skarpety, ślubną bieliznę i wszystko to, co tylko może stać się piękną oprawą ślubu i wesela. 

A może Twoją specjalnością jest fotografia ślubna, na którą masz miliony pomysłów i czujne oko? Koniecznie musisz się u nas pokazać. Ślub to piękna uroczystość, wymagająca właściwej  oprawy – jeśli zajmujesz się gustowną, nietuzinkową dekoracją kościołów i sal, projektujesz oryginalną biżuterię, w Twojej pracowni cukierniczej powstają najlepsze torty w okolicy lub masz oryginalny program animacyjny dla dzieci, a tworzone przez Ciebie bukiety zapierają dech w piersiach – jesteśmy pewni, że udział w naszych targach ślubnych to okazja, której nie możesz przegapić, bo to świetny sposób, by osobiście i na żywo zaprezentować się swoim potencjalnym Klientom – przyszłym Parom Młodym, które tak, jak Ty i My uwielbiają rzeczy nietuzinkowe, pomysły i rozwiązania dalekie od masowej produkcji.

Zanim spotkamy się na kolejnej edycji targów ślubnych – koniecznie zajrzysz do naszej GALERII i obejrzyj fotorelacje z wcześniejszych edycji Happy Together. Zobacz ile piękna udało nam się zgromadzić pod jednym dachem Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie. Wyobraź sobie tę niezwykłą atmosferę i… wróć tutaj. Wszelkie niezbędne informację przeczytasz w formularzu. Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy.

P.S. Jeszcze katalog… 

Każdemu z naszych wystawców oferujemy udział w katalogu targów Happy Together – jest to opcja dodatkowo płatna Koszt zależny jest od ilości wykupionych modułów. Musisz wiedzieć, że podczas każdej edycji targów Happy Together odwiedza nas ponad tysiąc gości w zdecydowanej większości są to przyszłe Pary Młode szukające oryginalnej oferty ślubnej. Katalog zostanie wydrukowany w nakładzie 1000 sztuk i będzie rozdawany wszystkim Odwiedzającym podczas edycji targów ślubnych w Krakowie i Katowicach. To dodatkowy sposób, aby dotrzeć do osób szukających wyjątkowych usługodawców z branży ślubnej i to w dwóch województwach.

Wszystkie niezbędne Informacje o katalogu znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym najbliższej edycji wydarzenia.

Jeśli nie bierzesz udziału w targach, a jesteś zainteresowany udziałem w katalogu targów, napisz do nas.

Adres email: kinga@targihappytogther.pl

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / kinga@targihappytogether.pl