17.11.19

Targi ślubne Happy Together to pierwsze tego typu wydarzenie w Małopolsce. Alternatywne targi ślubne organizujemy od 2018 roku a przed nami czwarta edycja wydarzenia! Piękna przestrzeń Starej Zajezdni Kraków by DeSilva przy ul. Wawrzyńca 12 to po raz kolejny adres naszych targów.  Odwiedzającym nas Parom Młodym chcemy przedstawić najlepszych usługodawców z branży ślubnej. 

Zgłoś się na targi

Krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together to spotkanie dla Młodych Par, które w przygotowaniach do ślubu poszukują rozwiązań nieoczywistych.  Do udziału w targach zapraszamy projektantów sukien ślubnych, mody męskiej, biżuterii oraz obuwia, dekoratorów, florystów, cukierników, usługi foto i video, konsultantki ślubne, oprawę muzyczną, makijażystki, obiekty weselne oraz specjalistów od rzeczy nietuzinkowych.

Stoisko

Zarezerwuj stoisko podczas nadchodzącej edycji targów Happy Together. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w targach, zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym znajdziesz interesujące Cię informacje dotyczące naszego wydarzenia. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.

Katalog

Każdemu z naszych wystawców oferujemy udział w katalogu – jest to opcja dodatkowo płatna w zależności od ilości wykupionych modułów. Informacje znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym jesiennej edycji Happy Together. Jeśli jesteś zainteresowany TYLKO udziałem w katalogu targów zobacz ofertę i napisz do nas!

Czekamy na kontakt kinga@targihappytogther.pl

 

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / kinga@targihappytogether.pl