Koronawirus to temat numer 1 od początku marca. Nie da się tego uniknąć w kontekście nadchodzącego sezonu ślubnego. Szeroko pojęta branża eventowa od samego początku epidemii odczuwa skutki sytuacji jaka nas zastała. Odwołane są targi, konferencje, bankiety, szkolenia oraz wesela.

Przygotowania do przyjęć trwają nierzadko wiele miesięcy, zaangażowanie i emocje jakie wkładacie w Wasz najważniejszy dzień, jest warte więcej niż każde pieniądze. Jednak aspektu finansowego również nie unikniemy.

Zachęcamy do zmiany terminu wesela, na taki w środku tygodnia na przykład lub w okresie jesiennym czy nawet zimowym. Niech obecna sytuacja nie odbierze Wam radości na oczekiwanie na Wasz najpiękniejszy dzień.

Zadatki wpłacone i aby nie przepadły – kontaktujcie się ze swoimi podwykonawcami. Sale weselne, floryści, fotografowie, filmowcy, cukiernicy, makijażystki, dekoratorzy i wielu pozostałych – wszystkim nam zależy, aby ten sezon był udany. Bo z pewnością będzie to ciężki czas.

Na początku marca odbyły się wiosenne targi Happy Together. To były jedne z ostatnich wydarzeń przed wybuchem epidemii, podczas których mogliście zapoznać się ofertą ślubną na żywo. Wierzymy, że jesienią spotkamy się znowu. Zobaczcie kto był z nami ostatnio, odwiedzając zakładkę WYSTAWCY

Poniżej oddajemy w Wasze ręce listę wszystkich wystawców, którzy byli z nami od początku na targach. Być może jeszcze brakuje Wam któregoś z podwykonawców, korzystajcie zatem z naszych kontaktów, na których znalazło się ponad 200 firm z branży ślubnej. Oprócz wystawców targów Happy Together, są tutaj również firmy, które cenimy za jakość i oryginalność.

Życzymy Wam przede wszystkim, aby wasze śluby i wesele, odbyły się  bez zakłóceń.  #zmienterminnieodwoluj

Wszystkie firmy zostały podlinkowane do ich stron lub innych miejsc w sieci, gdzie możecie zobaczyć co pięknego robią, aby Wasze śluby były niezwykłe. Zapraszamy!