Pierwsze Alternatywne Targi Ślubne Happy Together odbyły się wiosną 2018 roku. Za nami 9 edycji w Krakowie oraz 2 edycje w Katowicach. Nie zatrzymujemy się i rozpoczęłyśmy przygotowania do jesiennych spotkań w obu miastach.

Zapraszamy Cię gorąco do udziału w targach – poszukujemy autorów oryginalnych atrakcji weselnych, niebanalnej mody ślubnej, marek projektujących stylowe suknie, buty i dodatki: welony, wianki, spinki do mankietów, naklejki na auta, ozdoby do włosów, muszki, krawaty, skarpety, ślubną bieliznę i wszystko to, co tylko może stać się piękną oprawą ślubu i wesela. 

A może Twoją specjalnością jest fotografia ślubna, na którą masz miliony pomysłów i czujne oko? Koniecznie musisz się u nas pokazać. Ślub to piękna uroczystość, wymagająca właściwej  oprawy – jeśli zajmujesz się gustowną, nietuzinkową dekoracją kościołów i sal, projektujesz oryginalną biżuterię, w Twojej pracowni cukierniczej powstają najlepsze torty w okolicy lub masz oryginalny program animacyjny dla dzieci, a tworzone przez Ciebie bukiety zapierają dech w piersiach – jesteśmy pewni, że udział w naszych targach ślubnych to okazja, której nie możesz przegapić, bo to świetny sposób, by osobiście i na żywo zaprezentować się swoim potencjalnym Klientom – przyszłym Parom Młodym, które tak, jak Ty i My uwielbiają rzeczy nietuzinkowe, pomysły i rozwiązania dalekie od masowej produkcji.

Zanim spotkamy się na kolejnej edycji targów ślubnych – koniecznie zajrzysz do naszej GALERII i obejrzyj fotorelacje z wcześniejszych edycji Happy Together. Zobacz ile piękna udało nam się zgromadzić pod jednym dachem. Wyobraź sobie tę niezwykłą atmosferę i… wróć tutaj. Wszelkie niezbędne informację przeczytasz w formularzu, który udostępnimy 11.09.2023. Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy.

JEŚLI CHCESZ WSPÓŁTWORZYĆ Z NAMI TO PIĘKNE WYDARZENIE, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kontakt do organizatora:

Kinga Ciniewska / +48 691 159 982 / kinga@targihappytogether.pl